'אפשר לבקש אותך מההורים?' הוא מיצב אודיו-וידאו, שהוצג במהלך חג החנוכה אשתקד. מובא כאן תיעוד וידאו/חלל/חוויה של 'אפשר', למרות הכישלון הצפוי בהנכחת העבודה עבור מי שלא חווה אותה בגופו. המיצב מורכב מעבודת סאונד מקורית בת תשעה ערוצים שמנוגנת בחלל, ומפעילה מערכת של הקרנות ואובייקטים. כל ערוץ סאונד ביצירה מבוסס על דגימה משיר אחר באלבום בן תשעת השירים "התזמורת האנדלוסית מארחת את ג'ו עמר" (2000). הדגימות חוזרות ומתנגנות בלולאות, ומתפקדות כשכבות ביצירה מוזיקלית חדשה. היצירה, שמתחילה בתקסים עוד מתוך השיר 'ידידי השכחת', מתפתחת ככל שהשכבות השונות הולכות ונערמות. על הקירות משני צידי החלל מוקרנים דימויים של שמונה גברים זהים, מתוך הסרט 'זוהר' (1993). בכל פעם ששכבה חדשה של סאונד מתווספת ליצירה, שולף אחד הגברים מצית מכיסו כדי להדליק סיגריה. מראות עגולות שהוסתרו באיזור החלציים של הגברים, שולחות את להבות המצית לרצד לצידה של קופסת אור. קופסת האור המציגה דימוי מטופל של ג'ו עמר, הלקוח מעטיפת תקליט ישנה, ומתפקד כמעין שמש המנצח על חנוכיה של נרות זיכרון.

יוסף "ג'ו" עמר ז"ל (נ' 1930 בעיירה סטאט, מרוקו) הוא זמר ופייטן בעל שם עולמי, הנחשב לאחד מחלוצי הזמר הים-תיכוני בישראל. יצירתו של עמר הושפעה מהמסורת המוזיקלית האנדלוסית, שמקורה בספרד המוסלמית במאה העשירית לספירה. עמר שימש כסולן אורח בהופעות התזמורת האנדלוסית הישראלית, ואף הקליט עמה מספר אלבומים.

זוהר "ארגוב" עורקבי ז"ל (נ' 1955 בשיכון המזרח בראשל"צ, ישראל) הוא זמר ישראלי פופולרי, הנחשב למלך של המוזיקה המזרחית, ולאחד האחראים על ההכרה הממסדית בה כחלק מהקאנון התרבותי הישראלי. זוהר ארגוב נהג לבצע בהופעותיו משיריו של ג'ו עמר, והושפע ממנו רבות. שנים אחדות לאחר מותו של ארגוב, יצאה לאקרנים הדרמה "זוהר", המבוססת על סיפור חייו.

המיקס והמאסטר לסאונד נעשו בידי הזהב של  עומר שונברגר.